Správa nemovitostí

Komplexní administrativní a stavebně technická správa, poradenská činnost

Rekonstrukce a výstavba

Výstavba a kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů na klíč

Projektové práce

Výstavba a rekonstrukce bytových a rodinných domů, administrativních budov a další

Stavební dozor

Kontrolní technická, ekonomická a poradenská činnost na stavební zakázce

Služby

Správa nemovitostí

                    Zahájení činnosti komplexní správy a údržby nemovitostí bylo v roce 2002. Od této doby se aktivně doplňovaly vylepšení a realizovaly nápady pro co nejvíce efektivní správu a údržbu nemovitostí se zaměřením především na finančně ekonomickou a stavebně technickou část samotné správy s co nejjednodušší a pro zákazníka čitelnou administrativní dokumentací. Více informací o správě nemovitostí najdete zde.

 

Rekonstrukce a výstavba

                    Stavební dodávky a práce jsou zaměřeny především na výstavby a rekonstrukce bytů a rodinných domů dle představ a přání zákazníka. Na výběr je neomezené množství technicky i ekonomicky možných variant výstaveb nebo rekonstrukcí. Od ekonomicky úsporných přes standardní až po nadstandardní řešení. Dále provádíme zateplování bytových a panelových domů a výstavby plynových kotelen.

Více informací o rekonstrukcích a výstavbách najdete zde.

 

Projektové práce

                    Projektové práce jsou určeny především pro zákazníky, kteří již chtějí své představy a nápady promítnout do projektové dokumentace a tudíž je i připravit do úrovně získání stavebního povolení a poté i samotné přípravy realizace svého stavebního díla.

Více informací o projektových pracích najdete zde.

 

Stavební dozor

                    Práce stavebního dozoru je zaměřena především pro investory, kteří plánují kontrolní stavební a ekonomickou činnost na svém stavebním díle nebo zakázce stavebně odborným a autorizovaným dohledem.
Více informací o stavebním dozoru najdete zde.